AUTO PRO MELKA - częsci i elementy do turbin

(91) 4872400 | sklep@autopromelka.pl

O nas


Sprzedaż części samochodowych – O Auto Pro Melka

Auto Pro Melka to przedsiębiorstwo, które zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości części zamiennych do różnego typu pojazdów. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W tym czasie obsłużyliśmy tysiące klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie. Dzięki pasji i determinacji jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe doradztwo oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy części zamienne do silników oraz turbosprężarek samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Ponadto w asortymencie mamy sprawdzone elementy do podzespołów maszyn rolniczych oraz budowlanych. Sprzedajemy także oleje silnikowe oraz inne akcesoria niezbędne do bieżącej eksploatacji samochodu.

Części zamienne do samochodów

Wszystkie produkty z naszej oferty pochodzą od sprawdzonych dostawców. Współpracujemy jedynie z renomowanymi firmami, które produkują najwyższej jakości samochodowe części zamienne. Decydującym kryterium jest dla nas jakość. Staramy się również, aby wszystkie oferowane przez nas towary były atrakcyjne cenowo. Każdy produkt jest fabrycznie nowy, oryginalnie opakowany oraz objęty gwarancją producenta.

Nasi konsultanci doradzą Państwu optymalne rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w danym modelu samochodu. Pomożemy Państwu dobrać pierścienie, panewki silnika, komplety rozrządu lub inne części, które muszą zostać wymienione. Na Państwa życzenie wymienimy olej bądź dokonamy innych czynności technicznych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Slide Title

content

Współpracujemy z renomowanymi
producentami części samochodowych